Kurumsal Felsefemiz

Yönetim Felsefemiz

Hyundai Motor Group, ustaca düşünme ve amansız bir meydan okuma duygusuyla, insan hayallerinin gerçekleştiği yeni bir gelecek yaratıyor.

Sınırsız Sorumluluk Anlayışı

Sınırsız Sorumluluk Anlayışı

Müşterilerimizin güvenliği ve mutluluğu için sınırsız sorumluluk duygusu kalite yönetiminde kendini gösterir ve genel olarak toplum için daha fazla değer yaratma idealine kadar uzanır.

Olasılıkların Gerçekleştirilmesi

Olasılıkların Gerçekleştirilmesi

Başarılarımızla ilgili herhangi bir rehavete kapılmadan sürekli olarak yeni hedefler peşinde koşarız. Daha parlak bir gelecek yaratma yolunda yeni zorluklar aradığımız için başarısızlık riski caydırıcı değildir.

İnsanlığa Saygı

İnsanlığa Saygı

Yaşamlarını zenginleştirmenin bir yolu olarak daha fazla insana daha hızlı teslim edilen daha iyi ürün ve hizmetler ile insanlık için değer yaratmayı amaçlıyoruz.

Temel Değerler

HMG'nin kalbi, temel değerlerini tutkuyla ve meydan okuma ruhuyla uyguladığında daha güçlü atar.

Müşteri

Müşteri

Müşterilerimizi merkeze alan tüm değerlerle en kaliteli ve kusursuz hizmetleri sunarak müşteri odaklı bir kurum kültürünü teşvik ediyoruz.

Meydan Okuma

Meydan Okuma

Kayıtsız olmayı reddediyoruz ve bunun yerine daha büyük zorluklar için her fırsatı kucaklıyoruz ve sarsılmaz bir tutku ve ustaca düşünme ile hedeflerimize ulaşacağımızdan eminiz.

İşbirliği

İşbirliği

Şirket içi ve iş ortaklarımızla karşılıklı iletişim ve iş birliği ile beslenen “beraberlik” anlayışıyla sinerji yaratıyoruz.

İnsanlar

İnsanlar

Kuruluşumuzun geleceğinin bireysel üyelerin tutum ve yeteneklerinde yattığına ve yeteneğe saygı duyan bir kurum kültürü yaratarak potansiyellerini geliştirmelerine yardımcı olacağına inanıyoruz.

Küresellik

Küresellik

Kültürlerin ve geleneklerin çeşitliliğine saygı duyuyoruz, yaptığımız işte dünyanın en iyisi olmayı amaçlıyoruz ve saygın bir küresel kurumsal vatandaş olmak için çalışıyoruz.

Global Smart SCM Provider

Farklılaştırılmış değerler sunarak müşterilerin değer zincirinin verimliliğini en üst düzeye çıkararak sürdürülebilir büyümeyi sürdürüyoruz.

Hyundai Glovis Vizyon

Lojistik

Sorunsuz küresel ağlar oluşturun

Nakliye

Nakliye işinde pazar lideri konumunu sağlamlaştırın

Dağıtım

Global bir tüccar olma yolunda ilerleyin, Diversify Auto-Biz (İkinci El Araç) iş modeli

Gelecekteki İş Fırsatları

Sürdürülebilir büyüme için yeni bir ivme kazanın, Dijital teknoloji ve yenilikçi platform modelleri geliştirin