Araçları taşımak için tasarlanmış amaca yönelik bir gemi. Römorklara yüklenen araç ve ağır ekipmanların taşınmasını sağlar. RORO (Roll-on/roll-off) yöntemi, tekerlekli yükün ayrı bir yükleme/boşaltma ekipmanı olmaksızın kendi tekerlekleri üzerinde gemiye bindirilip indirildiği yöntemdir. Yükleme kapasitesini en üst düzeye çıkaran çok katmanlı kargo ambarları. Özel bağlama ekipmanı ile güvenli taşıma.

Dünya çapında çeşitli rotalar geliştirerek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için çalışıyoruz. Merkez ofisimiz ve küresel ağ arasındaki verimli işbirliklerine dayanarak, PCTC'lerde (saf araba ve kamyon taşımacılığı) araçlar, otobüsler, ağır inşaat ekipmanları ve özel kargo (fren dökme) nakliyesi yaparak 3PL Lojistik işimizin payını genişletiyoruz. Çok katmanlı cargı, yükleme kapasitesini maksimuma çıkaran tutuculardır.

Araba & Tır Taşımacılığı

90'dan fazla PCTC'nin (Saf Araba ve Kamyon Taşıyıcıları) çalışması. Birinci sınıf sistemlerimizi ve küresel ağımızı kullanarak hizmet kalitesi kontrolü. Ana Hizmet Alanı(Glovis Türkiye)

  • Akdeniz'den Kuzey Kıtaya / Batı Afrika / Amerika / Kızıldeniz / F.Doğu