Lider bir otomotiv lojistik şirketinden küresel bir toplam lojistik ve dağıtım şirketine!

Farklılaştırılmış değerler sunarak müşterilerin değer zincirinin verimliliğini en üst düzeye çıkararak sürdürülebilir büyümeyi sürdürüyoruz.

Küresel Akıllı SCM Sağlayıcı

2007 yılında oto taşıma ve forwarding & denizyolu taşımacılığı hizmetleriyle başlayan yolculuğunu, Hyundai Glovis Türkiye, güçlü yatırımları, farklı lokasyonlardaki iş ve lojistik ağıyla sektördeki konumunu güçlendirmeye devam ediyor.

Hyundai Glovis müşterilerine tüm süreçlerinde kaliteli bir servis sağlamak amacıyla ISO9001, ISO27001, ISO45001 ve Yetkilendirilmiş Yükümlü Sertifikası (YYS) belgelerini almıştır.

400den fazla çalışan, güçlü altyapı ve ekipmanlarla intemodal lojistiği, bitmiş araç stok yönetimi, proje ve kargo taşımacılığı, forwarding operasyonu ile deniz yolu ve havayolu taşımacılığı, survey & gemi tahliye, depolama ve malzeme hareketi yönetimi ve hat besleme hizmetleriyle geniş bir yelpazeye taşımaktadır. Aynı zamanda Türkiye’de tanınmış birçok inşaat şirketine proje ve ağır lojistiği hizmeti sunmaktadır.

Lojistik ve depolama hizmetleri haricinde, Hyundai Glovis Türkiye ofisi aynı zamanda KD otomotiv parçalarının tedarik, kalite kontrol, paketleme, gümrükleme, taşıma faaliyetlerine de 2014 yılında başlamış olup , denizaşırı ülkelerdeki araç üretim tesisleri için tedarik zinciri süreçlerini yönetmektedir.

Hyundai Glovis kendi Ro-Ro gemileriyle dünyada önde gelen firmalardandır. Hyundai Glovis’in Ro-Ro gemileri Türkiye limanlarında da hizmet vermeye başlamıştır. Bu avantajı kullanarak daha güçlü bür şirket haline gelmeyi hedefliyoruz.

Türkiye’deki 10 yıllık tecrübemizi referans alarak firmamız yeni yatırım kararları almıştır. Bu kapsamda 2018’de İzmir ve Bursa ofislerimiz, 2021'de Mersin ofisimiz açılmıştır.

Glovis Türkiye Tarafından Sunulan Hizmetler

  • Malzeme Hareketleri Yönetimi & Depolama
  • Knock Down
  • İkinci El Araba (Autobell)
  • Tedarik Zinciri Yönetimi
  • Araç & Tır Taşımacılığı
  • TP Taşımacılık
  • Denizaşırı Taşımacılık

Global ve Vizyonun bir kombinasyonu olan "Glovis" terimi, küreselleşme çağında yeni vizyonlar sunan global bir toplam lojistik ve dağıtım şirketini temsil eder.

GLOVIS logosu, gençliği ve güveni simgeleyen koyu mavi renkte ve basit ve istikrarlı bir yazı tipiyle, küresel bir lider olmayı hedefleyen geleceğe yönelik, ileriye dönük bir şirket imajını ifade eden yazılmıştır.