Başkalarının asla hayal etmeye cesaret edemediği hedefleri hedeflemek için kendimize meydan okuduğumuzda ve diğerlerinden bir adım önde düşünerek pazar trendlerine öncülük ettiğimizde, olmayı arzuladığımız, önde gelen küresel girişim olabilirsiniz.

Port İşletme

Bir üretim ortamında “uygulamalı” çalışmaktan hoşlanıyor musunuz? İster yetenekli bir tamirci olun, ister araçlarla çalışmaya yeni başlayın, size uygun bir işimiz olabilir. Yetenekli üretim çalışanlarımız, nihai hedefi yakınınızdaki bir bayiye teslim etme hedefiyle her gün binlerce aracı işliyor.

Lojistik Destek

Lojistik alanında çalışmakla ilgileniyor musunuz? Lojistik departmanlarımız şirket olarak yaptığımız işin merkezinde yer alıyor. Sürekli olarak en iyi lojistik çözümleri sağlayıcısı olmak için gereken bu olduğundan, her zaman tedarik zincirimizi iyileştirmeye çalışıyoruz. İşbirlikçi, hedef odaklı bir ortam arıyorsanız ve becerilerinizi iyi bir şekilde kullanmaya hazırsanız, beklentilerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olması için bugün bir Glovis işe alım uzmanıyla konuşun.

İş Geliştirme

İşimizin büyümesine yardımcı olmaya hazır mısınız? İş geliştirme ekiplerimiz, hizmetlerimizi genişletmeye devam ederken yeni müşteriler getirmek, mevcut müşterilerle ilişkileri sürdürmek ve yeni işler geliştirmek için çalışıyor. Bu profesyoneller, lojistikte endüstri lideri olarak sürekli olarak çabalarımızın ön saflarında yer almaktadır.

İK ve Finans

Büyümek için bol fırsata sahip bir kuruluşa katılmak mı istiyorsunuz? Glovis, tüm deneyim seviyelerinde ekibimize katılmak için her zaman yetenek arayışındadır. İK ekiplerimiz, organizasyonumuzu çalışanları aracılığıyla geliştirmek için özenle çalışır. Rakamlar konusunda bir hüneriniz ve hassasiyetle uygulama yeteneğiniz varsa, becerilerinizi geliştirmek için Muhasebe ve Finans departmanımızdan başkasına bakmayın.

Teknoloji

Lojistik sektöründe en son teknolojileri geliştirmek ve/veya sürdürmek için çalışmaya hazır mısınız? Size uygun bir rol bulmak için GLOVIS'ten başkasına bakmayın. Altyapının BT yönetimi, lojistik platformları için uygulama geliştirme, veri analizi, iş zekası, BT planlaması, yönetimi ve daha fazlası gibi çeşitli teknoloji odaklı rollerimiz var.

Avantajlar

Avantajlar

  • Sağlık Sigortası
  • Ücretli Tatil, Tatiller ve Hastalık İzni
  • Departman Faaliyetleri
  • Üç Aylık Çalışan Öğle Yemekleri ve Yaz İkramları*
  • Öğrenim Ücreti Geri Ödemesi*
  • İsteğe Bağlı Bonuslar*

*Faydalar konuma göre değişebilir. Şirket politikası uyarınca tüm avantajlar

Lojistikte Sektör Lideri

Merkezi İzmit’te bulunan Glovis Türkiye, otomotiv lojistiğinde endüstri liderlerinden ve yenilikçilerinden biri olarak kendini kanıtlamıştır. Çalışanlarımızın çabaları, markamızın güvenilir ve özelleştirilmiş lojistik ve değer zinciri çözümlerinin güvenilir bir sağlayıcısı olmasını sağlamıştır. Bu da şirket olarak büyümemizi hızlandırdı. İster kıdemli olun, ister kariyerinize yeni başlıyor olun, burası sizin de büyümeniz için bir yer olabilir.

Lojistikte Sektör Lideri
Araç İşleme Merkezinde Çalışmak

Araç İşleme Merkezinde Çalışmak

Araç işleme merkezlerimiz (VPC'ler) her ay binlerce arabayı işliyor. Raylı yükleyiciler, mekik sürücüleri, mekanikçiler, boyacılar, montajcılar ve daha fazlası gibi çok çeşitli teknik işler sunarlar.

Bu üretim tesisleri ayrıca İK destek rolleri, güvenlik süpervizörleri ve yöneticileri ile stratejik yönetim ve liderlik pozisyonları sunar.

Şirket Merkezinde Çalışmak

İzmit’te bulunan kurumsal desteğimiz, yerinde üretim merkezlerimizin sorunsuz çalışmasına yardımcı olur ve iş büyümesi için yeni fırsatlar yaratır.

Genel merkez ekibi, araç ve parça lojistiği, demiryolu ve kamyon operasyonları, nakliye, finans, İK, BT ve daha fazlasından oluşur.

Şirket Merkezinde Çalışmak